logotype


Aby mieć większe przywileje niż inni...
Zarejestruj się (1 min)
To jest (i już zawsze będzie) darmowe.


Trzy proste kroki:

[ 1 ] Strona rejestracyjna
[ 2 ] Wypełnienie formularza
[ 3 ] Potwierdzenie rejestracji

Rejestracja >> kliknij


 


Nowe netbooki już bez Windows XP PDF Drukuj Email
Katalog artykułów - Newsy
Wpisany przez Roman Drochomirecki  |  niedziela, 31 października 2010 00:36

Niestety, ale jeśli jeszcze gdzieś znajdziesz nowy komputer z preinstalowanym systemem Windows XP, to jesteś szczęściarzem. Uważam, że dzisiaj ze stajni Microsoft'u liczy się Windows 7 i nawet jesli mówmy o mało wydajnych komputerkach, to powinieneś rozglądać się tylko i wyłącznie za tym systemem.koniec_xp

Windows 7 na netbooki to specjalnie mało obciążające wersja i muszę przyznać, że na takim komputerku pracuje się całkiem przyjemnie i płynnie. Z drugiej strony, nalezy sobie uświadomić do czego ten sprzęt jest stworzony. Przede wszystkim: długa praca na baterii, dostęp do sieci, mała waga i gabaryty. Następnie ergonomia i wydajność.

Uwaga: Warto wspomnieć o wszystkich użytkownikach korzystających z Windows XP - Microsoft poinformował oficjalnie o utrzymaniu wsparcia technicznego dla systemu Windows XP do 8 kwietnia 2014 roku. Jednak, podstawowe wsparcie techniczne dla Windows XP zakończyło się 14 kwietnia 2009. Oznacza to, że producent będzie publikował jedynie poprawki dotyczące bezpieczeństwa dla systemu.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Joomla SEO powered by JoomSEF