logotype


Aby mieć większe przywileje niż inni...
Zarejestruj się (1 min)
To jest (i już zawsze będzie) darmowe.


Trzy proste kroki:

[ 1 ] Strona rejestracyjna
[ 2 ] Wypełnienie formularza
[ 3 ] Potwierdzenie rejestracji

Rejestracja >> kliknij


 


Jesli jesteś tutaj po raz pierwszy - kliknij na play i posłuchaj PDF Drukuj Email
Katalog artykułów - Newsy
Wpisany przez Roman Drochomirecki  |  wtorek, 21 września 2010 23:13

Kliknij na "play" i posłuchaj mnie...>>>

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Witaj! Chciałbym Cię bardzo serdecznie przywitać na mojej stronie internatowej. www.warsztatinternetowy.pl

 

Stworzyłem to aby przekazać Tobie cenne informacje. Będę tutaj zmieszczanieć artykuły, kursy i szkolenia odnośnie obsługi komputerów, rożnego rodzaju oprogramowania, nowinek technicznych, sprzętu mobilnego, – jednym słowem, duża działka IT. Chce podzielić się z Wami, czytelnikami swoją wiedzą. Przekonasz się, że warto mnie słuchać i tutaj zaglądać. Materiały z gruntu powinny być przedstawiane w formie audio wizualnej lub wideo wmontowane na wortalu.

 

 

No to teraz czym się różni portal od vortalu? Zazwyczaj portal zawiera informacje będące przedmiotem zainteresowania szerokiego grona odbiorców. Przykładową treść portalu można podzielić na działy aktualnych wiadomości, prognozy pogody, katalog stron WWW, czat, forum dyskusyjne oraz mechanizmy wyszukiwania informacji.

A wortal masz przed oczami, to strona wyspecjalizowana, na której publikacje są z jednej dziedziny, tematycznie do siebie zbliżone, np. programów komputerowych czy sprzętu komputerowego, motoryzacji, dotyczące muzyki, filmu.

Przy okazji wortal w przeciwieństwie do portalu ma podkreślać wyższą jakość udostępnianych zasobów.

Polecam siebie, jako instruktora, który poprowadzi Ciebie krok po kroku po danym oprogramowaniu. Z chęcią wyjaśnię w artykule z czym miewasz problemy i jak je rozwiązać. Klikając w dział na górze strony „kto pyta, nie błądzi” możesz wpisać w okienko swoje pytanie. Jeśli zadasz je konkretnie, myślę że uzyskasz ode mnie bardzo konkretną odpowiedź. Nie bój się pytać!! Moje nazwisko to Drochomirecki Roman, Dzisiaj jest 25 dzień października.2010 roku, mówę z centrum Szczecina w Polsce.

Ogromnie się cieszę że to słyszysz (czytasz). Niemal codziennie pojawiać się będą nowe wpisy tak aby wortal ładnie się wypełniał, dobrą lekturą.

Zapisz się do mojego newslettera, czyli biuletyn, a na twoją skrzynkę email trafiać będą informacje od eksperta z dziedzin które widać w kategoriach po prawej stronie tej strony. Z czasem będzie ich przybywać.

 

Trzymaj się słonecznie.
Pozdrawiam.

Roman.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Joomla SEO powered by JoomSEF